منوی برگه ها
منوی دسته ها

درباره ما

ویرا کلینیک

درکلینیک روان شناختی ویرا  کادر متخصصی از روان شناسان و روان پزشکان گرد هم آمده اند تا خدمات روان شناسی را در حیطه های وسیعی ارائه و گسترش دهند. هدف ما ارتقای سلامت روان و بهزیستی در حوزه­ های فردی و اجتماعی از طریق ارائه­ ی خدمات درمانی، آموزشی، پژوهشی، صنعتی- سازمانی و اجتماعی می باشد.

روان شناسی فرصت شناسایی و تغییر نشانگان، رفتارها و جریان هایی که زندگی معنادار افراد و عملکرد سازنده  ی سازمان ها را تحت تاثیر قرار داده، فراهم می آورد. از این رو اعتقاد ما بر این است که باید خدمات روان شناسی را در هر نقطه ای که مردم از آن بهره ای می برند از اتاق روان درمانی تا مدارس، دانشگاه ها، شرکت های خصوصی، سازمان ها و برنامه­ ریزی­ ها ی خرد و کلان اجتماعی ارائه دهیم.

متخصّصان کلینیک روان شناختی ویرا با تلاشی آگاهانه و متعهّدانه  نسبت به تک تک مخاطبین خود از جمله مراجعین، دانشجویان، شرکت ها و سازمان ها در پی ارائه­ ی بهترین و تخصّصی­ ترین دانش  مرتبط با هر گروه می باشند.

در “ویرا” همواره منتظر همگامی شما در مسیرمان برای ارتقای سلامت روان و کیفیّت زندگی خواهیم بود؛ همه جا، هر لحظه و به هر اندازه­ ی ممکن.

 
 
باسپاس
مدیریت کلینیک روان شناختی ویرا